Ehitusaegne ja ehitusjärgne koristus: kuidas see ehitaja töö lihtsamaks teeb

Ehitusjärgne koristus on populaarne ehitusfirmade seas, kes soovivad enne objekti või ruumide kliendile üle andmist tagada pindade puhtuse. Koristusfirmad pakuvad ehitusobjektide koristamist üldjuhul lisateenusena ning enamik objekte käivad enne kliendile üleandmist just koristusfirmade karmi käe alt läbi.


Staar Puhastus teostab aastas keskmiselt 40 – 50 000 m2 ehitusjärgset koristust, tagades sellega kvaliteedi mistahes objektide koristamisel. 

Ehitusega seotud koristusteenuste alla kuulub ka ehitusaegne koristus, mis hõlmab jooksvalt ehituse käigus tekkiva tolmu ja prahi eemaldamist. Sageli tellitakse kahte teenust koos – ehitusaegne koristus ehitustööde ajal ning ehitusjärgne koristus peale viimase liistu paika panemist.

Kuidas ehitaja töö tänu koristamisele lihtsam on?

Iga ehitaja teab, et ehitustööde käigus tekib igapäevaselt ehitusprügi ja tolmu, mis võivad hakata ka töö tegemist segama. Keegi ei taha ju keset prahti ja mustust tööd teha. Kui ehitusobjektile tuuakse ehitusmaterjale, on need sageli ilmastikumõjude eest kaitstud ehk pakendatud. 

 

Pakkematerjalid ja ehitusjäätmed tuleb aga, nagu kõik muu prügigi, korrektselt sorteerida ja käidelda. Lisaks hõlmab ehitusaegne koristus tolmuimejaga pindade ja põrandate puhastamist ning pindade tolmust ja mustusest puhtaks tegemist. 

 

Erinevalt tavalistest hoonetest ja ruumidest tekib ehitusobjektidel sageli rohkem ja “raskemat” tolmu ja mustust, millest lahti saamine nõuab spetsiaalseid vahendeid ja teadmisi. Staar Puhastus ehitajatele just seda pakubki.

 

Tänu ehitusaegse koristusteenuse tellimisele jääb ehitajale rohkem aega enda põhitegevusele keskenduda, mitte muretseda vedelevate pakendite või tolmu pärast. Ehitajad ei pea tegelema prahi ühest kohast teise tõstmisega ning ka võimalikke vigu on võimalik puhtas keskkonnas kergemini märgata.

 

Mõistagi tähendab puhas töökeskkond ka ohutumat töökeskkonda. 

Ehitusjärgne koristus tagab parima lõpptulemuse

Ehitusjärgne koristus on juba põhjalikum koristusteenus, mida tellitakse reeglina siis, kui ruumid või kogu objekt on valmis, aga vaja enne üleandmist läikima lüüa. 

Erinevalt ehitusaegsest koristusteenusest võetakse ehitusjärgse koristuse käigus ette kõikvõimalikud pinnad ja elemendid, mis ehitustööde käigus määrduda võivad. Seega kuulub ehitusjärgse koristuse hulka lisaks kõikide pindade ja põrandate tolmust puhastamisele veel põrandate süvapesu, vaipkatete süvapesu kui ka peegel- ja klaaspindade ning akende pesu

Parima lõpptulemuse jaoks on soovitatav kasutada ehitustööde käigus ehitusaegset koristust ja peale objekti valmimist lasta Staar Puhastuse kogenud puhastusspetsialistidel üks põhjalikum ehitusjärgne koristus ette võtta.

Loe ehitusaegse ja ehitusjärgse koristuse kohta lähemalt siit.

kodukoristus | kodu koristus | kodu koristamine | kodupuhastus | kodu puhastus |
Scroll to Top